Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Rüya Tabirleri
   Rüyanız ile ilgili merak ettiklerinizi buradan arayın...            


Rüya tabirleri sözlüğü ile en kapsamlı rüya yorumları bir tık uzağınızda.  
Jaguar :
Görünüşte sadık olmakla birlikte düşmanlığını gizleyen kimseye, Jaguarla mücadele etmek, bu vasıfta biriyle tartışmaya, Bu hayvanla avcılık etmek dünyalık menfaatlere; ona hükmetmek şeref ve itibar görmeye ya da nefsine hakim olup hayırlı amellere güç yeetirmeye delalet ede

Jale (Şebnem) :
Şebnem yahut çiy de denen, gece meydana gelip, sabahleyin çiçekler üzerinde görülen su damlacıklarını görmek, beklenmedik sevinçli haberlere ve sevinç gözyaşlarına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çiy.)

Jaluzi :
Rüyada perdelik jaluzi görmek, çok yakında hayırlı bir haberin alınacağına ya da bir hastalıktan kurtuluş yolunun bulunacağına işaret olarak kabul edilir.

Jambon :
Jambon yemek ve satmak / satın almak şüpheli şeylere, sağlığın bozulmasına delalet eder.

Jandarma :
Bakınız; Polis, Zabıta, Asker.

Jant :
Rüyasında otomobil jantı gören kişi, arzuladığı geziye çıkamayacak demektir.

Japon :
Rüyasında Japon gören bir kimse, eğer bekar ise, hayatını sadık birisi ile birleştirecek demektir. Rüyayı gören evli ise, bu da hayra yorulur.

Japon gülü :
Rüyada japon gülü görmek, büyük bir seyahatin habercisi olarak yorumlanır.

Jarse :
Rüyada jarse görmek hiç umulmadik bir kisiden ihanet görecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada jarse gösterise düskün ve iki yüzlü bir arkadasa veya beklenmedik bir ihanete isaret eder.

Jartiyer :
Sıkıntıdır. Kişinin eşinden veya sevgilisinden sıkıntı duyacağına işaret eder.

Jelatin :
Rüyada jelatin görmek, hiç umulmadık bir kişiden ihanet görüleceğine işarettir.

Jeneratör :
Bir kişinin rüyasında jeneratör görmesi, o rüyayı gören kişinin mesleğinde umulmadık bir anda ve umulmadık bir olay nedeniyle yükseleceğine işaret eder. Rüyayı gören kadınsa erkek evlat sahibi olacak demektir.

Jenerik :
Haber jeneriğini görmek olmuş vakaların cımbızla ayıklanarak ve uygun görüldüğü şekliyle kotarılarak kişiye ulaşmasına, Film ve dizi jeneriği görmek hüzün yahut sevinçle bitecek bir olayın başlamasına, Belgesel ve diğer program jenerikleri ilme, tartışmmaya, havanda su d

Jeolog :
Geçmiş insanların başından geçenlerle ve varlık problemiyle ilgili kimseye ya da garip haberlere delalet eder.

Jeoloji :
Rüyada jeoloji ilmiyle ugrasmak rüyayi görenin basindan tatli bir ask serüveni geçecegine delalet eder.

Rüya TabirleriGünlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik