Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Magazin

Üzüntüden 6 Kilo Verdi

Annesinin Rahatsızlığı Yüzünden Çok Moralsiz Olan Sezen Aksu 6 Kilo Verdi

10 Ağustos 2013 11:22:24

 

Üzüntüler Üst Üste Geldi

Bayramın 2. Günü Kıbrıs Girne’de bulunan Savoy Ottoman Otelin’de Havayi Fişek gösteri ile başlayan geceye  Sezen Aksu şarkıları ile damga vurdu. Yaklaşık 1.400 konuk karşısında çıkan Aksu eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Yakın arkadaşı Emel Müftüoğlu’da konuklar arasındaydı. Ayrıca Koç ailenin dünürlerinden Ahu Tuğbay’da oradaydı, Tuğbay gece boyu Aksu'nun şarkılara eşlik etti.
 
Sezen Aksu geçtiğimiz günlerde Annesi Şehriban Yıldırım'ın rahatsızlanması ile  İzmir Alsancak’da ki baba evini hemşiresi ve doktoru ile Hastaneye çevirdiğini devamlı İzmir’de annesinin  başında olduğunu belirtti. Yine yakın zamanda Sezen Aksu’nun İzmir'in Karaburun ilçesindeki Mordoğan beldesinde ev işlerini yapan 22 senelik emektarım dediği çalışanını ani kalp krizi ile kaybetmesi minik serçeyi çok etkilemiş.
Anahtar Kelimeler
Sezen Aksu, Emel Müftüoğlu, Kıbrıs, Girne, Savoy Ottoman Otel, Karaburun, Mordoğan
MagazinGünlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik