Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Magazin

Ata Demirer Bozcaadada Bağ Alıyor

Ata Demirer Bozcaadada Alacağı Bağ ile Kendi Ürünlerini Yetiştirecek

30 Temmuz 2013 17:23:05

Ata Demirer Bozcaada'da Bağ Sahibi Oluyor

Ünlü komedyen Ata Demirer bilindiği gibi Bozcaada'yı çok seviyor ve fırsat buldukça tatilini de orada geçiriyor. Eyvah Eyvah ve Eyvah Eyvah 2 filmleri için de Bozcaada'yı kullanan Ata Demirer sonunda burada bir bağ sahibi olmaya karar verdi. Pek çok ünlünün de bağ sahibi olduğu Bozcaada bağları ile bilinen ve sevilen bir ada olarak eminiz ki yeni bağ sahibi sakini Ata Demirer'i de mutlu edecektir. Bağ planlarını twitter hesabından hayranlarıyla da paylaşan Ata Demirer gözüne bir yeri kestirmiş bile. Habbele Koyu ismiyle bilinen bir bölgede bulunan 7 dönümlük üzüm bağını beğenen ünlü komedyen alım işlemleri için de hazırlıklara başladı. Yaklaşık olarak 300.000 TL civarı bir bedele satılacak olan bağ aynı zamanda deniz manzaralı. Bu vesileyle Ata Demirer de artık kendi bağında doğal ürünler yetiştiren ünlüler kervanına katılıyor. 
Anahtar Kelimeler
Ata Demirer, Eyvah Eyvah, Eyvah Eyvah 2, Bozcaada,
MagazinGünlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik