Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Koç Burcu

Koç Burcu 20 kasim 2016 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2016 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Koçlar saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Sizi baskı altına alan veya oldukça gerginleştiren durumları kendinizce devre dışı bırakmak adına mücadele edebilir  ve karşınızdaki kişi kim olursa olsun fikirlerinize saygı duyulmasını bekleyebilirsiniz. İletişimin en fazla yoğunluk gösterdiği alan, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve toplumsal aktivitelerdir. Her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan özgürlüğün dışa yansıması etkindir. Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, iş girişimi, finansal yöndeki kazanç, ilişkisi olanlar için geleceğe dönük ciddi bir karar, ilişkisi olmayanlar için yeni bir tanışma, beraberlikte problem yaşayanların bunu çözüme kavuşturması, sağlığımızla alakalı şikayetlerimize çare bulunması gibi olumlu gelişmelerin işaretçisidir. İşlerimizi iyi takip etmemizi, planlarımızı bilinçli bir şekilde gözden geçirmemizi de sağlayıcıdır. Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, aşk hayatımız ve sosyal ilişkilerimizi canlandırıcı, harekete geçirticidir. Toplumdaki yanlışlıklara susmayız. Fikirlerimizi ifade ederiz. Kendimizi mutlu etmek isteriz. Kimsenin üstümüzde baskı kurmasına izin vermeyiz. Eğlenmeyi, yaşamdan zevk almayı, bildiğimiz gibi hareket etmeyi önemseriz. İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.


Aşk Yaşamı

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.


İş Yaşamı

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.


Para Durumu

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.


Dikkat

Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik