Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Koç Burcu

Koç Burcu 19 kasim 2016 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2016 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Koçlar saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, ailemizi ilgilendiren konularda herkesin ölçülü ve dikkatli davranmasını isteriz. Nazik olunmasını, adil davranılmasını bekleriz. Bir problem varsa eğer, bunu başkalarıyla konuşmaktan hoşlanmayız. Canımız sıkkın olduğunda hemen bir şeyler yeriz, içeriz. Bu bizi rahatlatır. Tabii ki kilo alımına neden olabilir. Dikkat etmekte fayda var. Partnerimizin güzel yaklaşımları bizi rahatlatır. Değerlerimize saygı göstermesi mutlu eder. Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor diğer yandan güven içinde yaşamak, huzur bulmak istiyoruz. Bu iki isteği aynı anda yapabilmek kolay olmayabilir. Bu nedenle biraz sıkılabiliriz. Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, doğru bilgiye ulaşmanın, tecrübe sahibi olmamızdaki etkisini vurguluyor. Eğer çalışma hayatında ve günlük yaşamında gelir geçer ıvır zıvır şeylerle kendini oyalıyorsan, bunun senin gelişiminde bir anlamı yok diyor. Biz gerçekten verimli bir şekilde ilerleyeceğimiz, kendimizi geliştirebileceğimiz ve ideallerimizi gerçekleştireceğimiz bir yön tayininde bulunmalıyız. İşe yarar bilgiyi önemsemeliyiz. Bunlar bizim sağlıklı büyümemiz, gereksiz zaman kayıplarımızın önüne geçen olgulardır. Bunları atlamamak gerekiyor. Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız. Saat 19:04 Merkür-Neptün görünümü, yeniliklerin akıllıca ele alınması gerektiğini işaret ediyor. Derinlikli düşüneceğiz, hevesleneceğiz fakat aklımızı da devreden çıkarmayacağız. Bu hususlar çok önemli. Ailemizi ilgilendiren mali konular üzerinde de duracağız. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Aşk Yaşamı

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.


İş Yaşamı

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.


Para Durumu

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.


Dikkat

Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik