Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Koç Burcu

Koç Burcu 01 temmuz 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç Burcu ve yükselen burcu Koç Burcu olanlar, Koç Burcu 01 Temmuz 2013 tarihli yorumumuz şu şekilde; Bugün, organizasyon konularında başarılı çalışmalar yaratabilirsiniz. Yüksek derecede dayanıklılık ve irade gücünüz olacaktır. Vizyonunuzun genişliği bulunduğunuz her ortamda tercih edilmenizi sağlayacaktır. Maddi içerikli kararlarınızda dikkatli ve başarılı olacaksınız. Kendinizi kontrol etmeyi becerecek ve her durumdan yararlanmasını bileceksiniz. Genellikle şans oyunlarında başarılı bir gün olabilir. Kıvrak zekanız ve yüksek anlayışınızla her konu hakkında gözlemde bulunabilir ve çevrenizdeki insanları da bilgilendirebilirsiniz. Birlikte güzel vakit geçirmek, yeni insanlarla tanışmak ve duygusal boyutta moralli bir ruh hali içinde hareket etmek bugün kolay olacaktır. Dostlarınızın zor anlarında yanında olacak ve onların beklentilerini yerine getirmekten memnun alacaksınız. Onların sizin için ne düşündüklerini fazlasıyla önemseyebilir ve bu nedenle davranışlarınıza özen gösterebilirsiniz. Birlikteliği olmayan burç mensupları dostlarının aracılığıyla yeni biriyle tanışabilir ve bir ilişkiye girebilirler.Koç Burcu 01 Temmuz 2013 gününe ait yorumumuzun sonunda hepinize keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün geçirmenizi diliyoruz…


Aşk Yaşamı

Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.


İş Yaşamı

İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.


Para Durumu

Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.


Dikkat

Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik