Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Koç Burcu

Koç Burcu 01 ocak 2012 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

   İyi ve mutlu bir yeni yıl Bugün kendinize zaman ayırmak için çokça fırsatınız olabilir, çevrenizdekilerle ilgili sıkıntılarınız sizi üzebilir. Gün içerisinde sizi sevindirici olaylar yaşayabilirsiniz, Hareketli günler sizi bekliyor.


Aşk Yaşamı

   Onun sizi inandırmak için somut sözlere ihtiyacı var, duygularınızı davranışlarınızla belli edemiyorsunuz. Akşam alacağınız bir haberle sevinebilirsiniz.


İş Yaşamı

   İş yerinde sizi izleyen çalışmalarınızdan memnun olmayan biri var, işyerinizdeki sorunlar performansınızı etkiliyor. İşlerin karışıklığına rağmen kendinizi işe vermeniz gerekiyor.


Para Durumu

   Çalıştığınız size anca yetmesine rağmen etrafınıza yardım etmek çok hoşunuza gidiyor, yaptığınız harcamalara dikkat ederseniz sıkıntı çekmezsiniz.


Dikkat

   Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılar, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Kendinize dikkat etmelisiniz.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik