Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Koç Burcu

Koç Burcu 01 mart 2012 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Bazı olaylar için harekete geçmemeniz sizde pişmanlıklar yaratıyor. Kendinizi eliniz kolunuz bağlanmış gibi hissetmeniz, vazgeçmenizi gerektirmiyor. Birkaç gündür ortalıkta sizinle ilgili dolaşan konuşmalar var, bazı insanlara fazla güvenmemeniz gerektiğinizi anlayacağınız bir olay yaşayabilirsiniz. Güven sizin için oldukça önemli.


Aşk Yaşamı

   Partnerinizin son günlerdeki değişikliğini, ilişkinizin geleceğine yönelik yeni geliştirdiğiniz söylemlere bağlıyorsunuz. Uzun vadeli beklentileriniz, ona şu sıralar ürkütücü gelebilir.


İş Yaşamı

   Son görüşmenizin merakla beklediğiniz neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz. Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor.


Para Durumu

   Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor. Çok uzayan bir para tartışmanız için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz.


Dikkat

   Yakın çevrenizde olumsuz etkilenmeler yaratabilecek söylentilere karşı daha duyarlı davranabilirsiniz.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik