Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Koç Burcu

Koç Burcu 01 eylul 2012 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 16:58 Balık-Başak burç düzlemi üzerinde oluşacak Dolunay, bir yandan hayatın üzerimizdeki baskılarından, karmaşasından, problemlerinden, çaresizliğimizden kaçış arzumuzun işaretçisi, ancak diğer taraftan çalışmamız, çaba sarfetmemiz, hayatımızı düzene koymamız gerektiği yolundaki bir ikaz ışığı. İnsan bu kadar zorluk, koşturmaca, yoğunluk içinde rahatlayacak bir yer arıyor. Yaşama tutunmak, direnebilmek için ruhsal anlamda şifalanmaya, huzura ihtiyaç duyuyoruz. Bazılarımız bunu, dini inancı gereği ibadet ederek, ritüellerle(mistik uğraşılar-meditasyon v.b)uğraşarak veya bazı kaçış araçlarını deneyerek(sürekli uyumak, tembellik etmek-tv seyretmek, içki ve ilaç kullanmak) yoluyla yapıyoruz.

Ancak hayattan ne olursa olsun fazla uzaklaşamıyoruz. Çalışmamız, kazanmamız, görevlerimizi yerine getirmemiz, emek sarfetmemiz gerekiyor. Bu iki hususu öyle bir ayarlamalıyız ki, hem ruhsal anlamda huzur bulalım hem de sağlıklı bir şekilde yaşayarak hayatımızı düzenleyelim. Dolunayın gerçekleştiği gün boyunca, ruhsal anlamda huzur bulmamızı, şifalanmamızı, amacımıza göre hareket etmemizi, sıkıntılarımızdan arınmamızı inançla hayata sarılmamızı sağlayan Ay görünümleri mevcuttur. Ayrıca yarın Başak burcunda seyrine başlayacak Merkür, çalışma hayatımızı düzenleyici ve zihinsel anlamda akıllıca kararlar vermemizde yardımcımızdır.

Kendine göredir

İnsanın hayattan ne anladığı,,,,,

Ancak

Boşa dönmez bu devranın Çarkı

Elbet var bir ölçüsü ve ince hesabı

Özün ile buluştuğunda

Keşfedeceksin ondaki ilahi SIRRI ….iremSU

Dolunayın güçlü ışıkları altında şifalanmanız, huzur bulmanız dileğimle,


Aşk Yaşamı


İş Yaşamı


Para Durumu


Dikkat
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik