Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Koç Burcu

Koç Burcu 01 ekim 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

01 Ekim 2013 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 01 Ekim 2013 Koç Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Bugün, çevrenizle olan iletişim, haberleşme ve düşünce alışverişinde bulunurken, önyargılı davranmaktan uzak durmanız gerekiyor. Olabilecek her türlü terslikte hoşgörülü bir şekilde olayları ele alarak, sağduyulu davranmanız halinde hiçbir sorun çıkmadığı gibi, karşınıza çıkacak fırsatlardan yararlanarak her türlü işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Önce, bugünkü enerjinin etkili olduğu alanlardan bahsetmek istiyorum. Birincisi, başkalarıyla olan tüm maddi ve manevi paylaşımlarınız konusunda dönüşüm yaşamanızı sağlayan güvenlik duygunuzu sağlamlaştırabilirsiniz. Böylelikle gün içindeki paraya olan sıkışıklığınızı giderebilecek kaynaklara sahip olursunuz. Kafanızın içinde sizi oldukça sıkan ve rahatsız eden mevzularda gerçekleri daha net görerek içinizi rahatlatabilirsiniz. Girişimde bulunmanız gereken finans alanındaki meselelerde cesaretiniz artar ve sözel olarak kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. 01 Ekim 2013 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


Aşk Yaşamı

Galiba sevgiliniz siteminde biraz haklı. Yoğun sosyal hayatınız ilişkinizi biraz yıpratıyor gibi. İlginizi arttırmasanız da, belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.


İş Yaşamı

Bir koordinasyon problemi yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini arzuluyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın şartlarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.


Para Durumu

Maddi konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız söz konusu. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.


Dikkat

Bazı konular için sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilme durumunuza bağlı.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik