Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Koç Burcu

Koç Burcu 01 agustos 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

01 Ağustos 2013 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 01 Ağustos 2013 Koç Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Gün boyunca düşündüğünüz bazı işler yavaş ilerleyebilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Fakat geriliminizi çevrenize yansıtmayacak ve dikkatinizi isteklerinize vereceksiniz. Gönlünüzdeki kişi ile haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Ancak gün içinde bütün dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız ve projeleriniz ile alakalı çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Koç burcu özelliklerinin size kattığı karakteristik etkilerde bu konuda size yardımcı olabilir. Bu arada projelerinizi ve kendinizi ortaya koymanız pek basit olmayabilir. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bugün Koç burcu erkeği tersinden kalkmış gibi, Koç burcu kadını ise tam tersine çok sakin olacak. 01 Ağustos 2013 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . . .


Aşk Yaşamı

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.


İş Yaşamı

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.


Para Durumu

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.


Dikkat

Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik