Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Burç Uyumu
Sizin Burcunuz :         Karşı Tarafın Burcu :
Burçların Uyumu

Burç Uyumu

Bay, Bayan arasında  hoşlanma duygusu bazen ansızın  başlayıp giderek ilerleyip güçlendiği halde, bazıları da itici duygular hissederek birbirinden soğurlar ve bu sebepten dolayı uzaklaşırlar. Genelde nedenlerini herkes merak eder. Astroloji bu konuda genelde aşk ve romantizmin kılavuzu olabilir mi  diye de düşünebiliriz genelde burç uyumu bu konuda bizlere iyi yolda ışık tutmaktadır. Astroloji insan mizacını oluşturan etkileşimleri incelerken, burçlardan ve yıldızlardan oluşan çekim veya itim gücünün aynı ve karşı cinsler arasında da benzer tepkiler oluşturduğunu gösterir. Astroloji analizi ile burç uyumu yaparak insanların romantik kimliklerini öğrenmek ve hangi insanların uyum içinde olacaklarını göstermek mümkündür.

 

Burçlar ve Burç uyumu !

Yıldızlar kader değil görev dağıtır
burc uyumuörneğin annenin görevidir ruhundaki siyanürü kızında seyreltmek kızın görevidir anne olmayı beklemek  ve ne elde ne akılda tutulmayan görevdir.

kutup soğuğunda metalin etini cama çevirir                                         
batan gemiye ve acıkan suya yeni isimler verir
şiirin kulpu kızgın bir demirdir  

bu yaz daha çok inanıyorum 
Tanrım bir ünlemken güzel 
ve yazgıya inanmayan her şeyin
ve imgenin tutkalı eriyip de
sözcük göründüğü anda

kahkahana çarpan sineğin isteğidir dileğim
çünkü alında duyulur en korkunç iniltiler
bir gün tanınmaz olur sakladığın sözcükler 
oysa sözcükler de adalet ister 

 

 

Burç UyumuGünlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik